Скарбничка "Сейф"
Розмір 15х14х13 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | ДВП |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴





