Подарункова коробка-книга "Мамині скарби".
Виготовлено з високоякісного екологічного матеріалу, ДВП товщиною 3 мм. Тому довго буде зберігати свій бездоганний вигляд. Коробка призначена для збереження дитячих речей та спогадів.
Розмір ширина -23 см, висота - 20,5 см, глибина - 5.5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Квадратна |
| Висота | 205 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴





Відправка з 09 квітня 2026