Подарункова коробочка Плейбой
Дерев'яна коробка призначена для оформлення оригінального подарунка, композиції з фруктів, овочів, мила,солодощів. Виготовлено з високоякісного екологічного матеріалу, ДВП товщиною 3 мм,тому довго буде зберігати свій бездоганний вигляд. З її допомогою можна створити неймовірний гарний презент на день Святого Валентина, день народження, 8 березня, день матері, весілля, або інше свято.
Ширина - 24 см висота - 37,5 см глибина - 9 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Фігурна |
| Висота | 37 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Глибина | 9 мм |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 435 ₴




Відправка з 10 квітня 2026