
Квадратна коробка "Моєму Super boy" для самостійного наповнення
350 ₴
- Під замовлення
- Код: 4429
Відправка з 09 квітня 2026+380 (66) 366-30-87
- +380 (97) 483-52-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Квадратна коробка "Моєму Super boy" для самостійного наповнення
розмір 25х25 см, глибина 10 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | МДФ |
| Форма | Квадратна |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴


