
Подарункова коробка квадратна "Улюбленому чоловікові та найкращому в світі татові" велика
430 ₴
- Під замовлення
- Код: 3695
Відправка з 16 квітня 2026+380 (66) 366-30-87
- +380 (97) 483-52-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Квадратна коробка "Улюбленому чоловікові та кращому в світі татові"
Розмір: 27х27х10 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | МДФ |
| Форма | Квадратна |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Колір | Чорний |
| розмір | |
| Розмір | розмір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴



