
Кругла коробка "З днем народження красуня"
210 ₴
- Під замовлення
- Код: 200-5184
Відправка з 09 квітня 2026+380 (66) 366-30-87
- +380 (97) 483-52-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кругла коробка "З днем народження красуня"
Розмір: діаметр 23х23 см, висота 8,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | МДФ |
| Форма | Кругла |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴



