Коробка "Бородач" з висувною кришкою для самостійного наповнення
розмір 22х16 см, глибина 10,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | МДФ |
| Форма | Квадратна |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Колір | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴


