-10%

Сольовий світильник прямокутний у дереві «Серця»
615 ₴
553,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 100-103
+380 (66) 366-30-87
- +380 (97) 483-52-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сольовий світильник прямокутний у дереві «Серця»
Світить жовтим світлом
Розмір 15х10 см, вага 0,7 кг
Лампочка змінюється, є регулятор яскравості
Світить жовтим світлом
Розмір 15х10 см, вага 0,7 кг
Лампочка змінюється, є регулятор яскравості
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Форма світильника | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.7 г |
| Діаметр | 10 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 553,50 ₴



