Інтер'єрна досточка "Шевченка"
Розмір 20х30 см
Хороший подарунок керівнику, вчителю, офісному працівнику
Розмір 20х30 см
Хороший подарунок керівнику, вчителю, офісному працівнику
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Фанера |
Інформація для замовлення
- Ціна: 345 ₴


