
Коробочка квадратна біла "Хто сказав, що ангелів не існує...?" з гравіюванням
265 ₴
- Під замовлення
- Код: 4802
Відправка з 09 квітня 2026+380 (66) 366-30-87
- +380 (97) 483-52-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коробочка квадратна біла "Хто сказав, що ангелів не існує...?" з гравіюванням
Розмір 20х20х7,5 см
Розмір 25х25х10 см
Розмір 27х27х10 см
Розмір 20х20х7,5 см
Розмір 25х25х10 см
Розмір 27х27х10 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Колір | Білий |
| Основа | |
| розмір | 20х20х7.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265 ₴



