Коробочка біла "Любій матусі"
Розмір 23,5х16,5х7,5 см
Розмір 26,5х18,5х9 см
Розмір 23,5х16,5х7,5 см
Розмір 26,5х18,5х9 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 235 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Колір | Білий |
| Основа | |
| розмір | 23.5х16.5х7.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴




Відправка з 09 квітня 2026