
Коробочка кругла біла "Мама я тебе люблю" з гравіюванням
255 ₴
- Під замовлення
- Код: 4797
Відправка з 09 квітня 2026+380 (66) 366-30-87
- +380 (97) 483-52-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коробочка кругла біла "Мама я тебе люблю" з гравіюванням
Розмір 21х21х8 см
Розмір 24х24х9 см
Розмір 27,5х27,5х10,5 см
Розмір 21х21х8 см
Розмір 24х24х9 см
Розмір 27,5х27,5х10,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Форма | Кругла |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Колір | Білий |
| Основа | |
| розмір | 21х21х8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255 ₴



