
Коробочка серце біла " Мама ми тебе любимо!"
230 ₴
- Під замовлення
- Код: 4818
Відправка з 09 квітня 2026+380 (66) 366-30-87
- +380 (97) 483-52-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коробочка серце біла " Мама ми тебе любимо!"
Розмір 12х12,5 см, глибина 5 см
Розмір 18,5х19 см, глибина 6,5 см
Розмір 23х23 см, глибина 7 см
Розмір 31х32,5 см. глибина 8 см
Розмір 12х12,5 см, глибина 5 см
Розмір 18,5х19 см, глибина 6,5 см
Розмір 23х23 см, глибина 7 см
Розмір 31х32,5 см. глибина 8 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Форма | Фігурна |
| Висота | 125 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Колір | Білий |
| Основа | |
| розмір | 12х12.5х5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴



