
Коробочка для самостійного наповнення "Мій захисник моя опора"
210 ₴
- Під замовлення
- Код: 200-4046
Відправка з 09 квітня 2026+380 (66) 366-30-87
- +380 (97) 483-52-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коробочка для самостійного наповнення "Мій захисник моя опора",
розмір 23х15 см, глибина 10 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | МДФ |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴


