
Коробочка для самостійного наповнення "Захиснику України"
285 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4460
+380 (66) 366-30-87
- +380 (97) 483-52-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коробочка для самостійного наповнення "Захиснику України"
Розмір: діаметр 24 см, висота 9 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | МДФ |
| Форма | Кругла |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Діаметр | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴


