Коробочка для самостійного наповнення "Смокінг"
Розмір 17х17 см, висота 15,5 см,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Квадратна |
| Висота | 155 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 235 ₴




