Будиночок "Сімейна скарбничка"
Розмір: 25х19х16 см
Розмір: 25х19х16 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Глибина | 16 мм |
| Колір | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | МДФ |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴




Відправка з 09 квітня 2026