
Скринька-органайзер для зберігання рукодельного приладдя
250 ₴
- Під замовлення
- Код: 100-4
Відправка з 09 квітня 2026+380 (66) 366-30-87
- +380 (97) 483-52-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скринька-органайзер, матеріал МДФ, розміри 22х18х7см.
Усередині знімна коробочка на три відділення (в одному шматочку піноплекс – зручно для голок).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | МДФ |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 7 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Глибина | 18 мм |
| Колір | Бежевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴



