Кругла коробка "Слава Україні"
Розмір: діаметр 24 см, висота 9 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | МДФ |
| Форма | Кругла |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴



Відправка з 09 квітня 2026