Скринька Серце
Ажурна скринька у формі серця стане відмінним оригінальним подарунком.
Скринька виконано з МДФ високої якості.
Розмір 17х16х6 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Фігурна |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴



