Подарункова коробка "Лялька"
Розмір 23х18х7 см
Дерев'яна коробка призначена для оформлення оригінального подарунка, Виготовлено з високоякісного екологічного матеріалу, ДВП товщиною 3 мм,тому довго буде зберігати свій бездоганний вигляд. Композиції в таких коробках,неодмінно порадують Ваших дітей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Фігурна |
| Ширина | 230 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴



