
Розкладний стіл для сніданків для пікніка дерев'яний чорний
1 200 ₴
- Під замовлення
- Код: 5294
Відправка з 09 квітня 2026+380 (66) 366-30-87
- +380 (97) 483-52-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розкладний стіл для сніданків для пікніка дерев'яний чорний
Розкладний столик можна використовувати як підставку для ноутбука, для подачі сніданку, для настільних ігор, для занять з дитиною, зручно взяти з собою в дорогу чи відпочинок на природі і т.д.
Можна поставити на ліжко, що робить дуже зручним чаювання в ліжку або роботу за ноутбуком.
При необхідності Ви можете його скласти або розкласти, що дозволить зробити максимальний комфорт.
Розмір Довжина – 58 см. Ширина – 30 см. Висота – 29 см. висота в складеному вигляді 5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал каркасу (опор) | Натуральне дерево |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 290 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 300 мм |
| Висота в складеному вигляді | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴






