Подарункова коробка під пляшку "З Новим Роком"
Дерев'яна коробка призначена для оформлення оригінального подарунка. Виготовлено з високоякісного екологічного матеріалу, ДВП товщиною 3 мм, кришка закривається на магнітах. Тому довго буде зберігати свій бездоганний вигляд. З її допомогою можна створити неймовірний гарний презент.
Розмір Ширина 8 см. висота 34 см. глибина 10 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 34 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴




