Подарункова коробка шестигранна чорна
Дерев'яна коробка призначена для оформлення оригінального подарунка. Стане чудовим додатком до декору вашої оселі, робочого місця тощо. Виготовлено з високоякісного екологічного матеріалу, ХДФ товщиною 3 мм,тому довго буде зберігати свій бездоганний вигляд. Композиції в таких коробках,неодмінно порадують як дорослих так і дітей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Шестикутна |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴




Відправка з 10 квітня 2026