Деревянное кашпо "love" два сердца среднее
Кашпо виготовлена з високоякісного екологічного матеріалу, тому довго буде зберігати свій бездоганний вигляд. З його допомогою можна створити неймовірний гарний презент на день народження, 8 березня, день Святого Валентина, весілля, ювілей або інше свято. Подарунок для дітей та дорослого.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Кашпо |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Дерево |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 13 мм |
| Высота | 14 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 19 мм |
| Назначение | Для декора |
Информация для заказа
- Цена: 225 ₴


Отправка с 25 мая 2026