Скарбничка "Жіноча сумка"
Розмір 20х11 см, висота 17 см
Розмір 20х11 см, висота 17 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Тип | Коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | ДВП |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴





