Подарункова коробочка Купідон 3
Дерев'яна коробка призначена для оформлення оригінального подарунка, композиції з фруктів, овочів, мила,солодощів. Виготовлено з високоякісного екологічного матеріалу, ДВП товщиною 3 мм,тому довго буде зберігати свій бездоганний вигляд. З її допомогою можна створити неймовірний гарний презент на день Святого Валентина, день народження, весілля, ювілей , або інше свято.
Ширина - 26 см висота - 17 см глибина - 12 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 17 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴




Відправка з 10 квітня 2026