Подарункова коробочка I love you
Дерев'яна коробка призначена для оформлення оригінального подарунка, композиції з фруктів, овочів, мила,солодощів. Виготовлено з високоякісного екологічного матеріалу, ДВП товщиною 3 мм,тому довго буде зберігати свій бездоганний вигляд. З її допомогою можна створити неймовірний гарний презент на день Святого Валентина
Ширина -23.5 см. Висота - 16 см. Глибина - 5.5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 16 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Глибина | 5 мм |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴




Відправка з 10 квітня 2026