
Подарункова коробочка серце чорна I love you велика
400 ₴
- Під замовлення
- Код: 4424
Відправка з 10 квітня 2026+380 (66) 366-30-87
- +380 (97) 483-52-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подарункова коробочка серце чорна I love you велика
Дерев'яна коробка призначена для оформлення оригінального подарунка, композиції з фруктів, овочів, мила,солодощів. Виготовлено з високоякісного екологічного матеріалу, ДВП товщиною 3 мм,тому довго буде зберігати свій бездоганний вигляд. З її допомогою можна створити неймовірний гарний презент на день Святого Валентина, день народження, 8 березня, день матері, весілля, або інше свято.
Ширина -29,5 см висота - 28 см глибина 11 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Фігурна |
| Висота | 28 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Глибина | 11 мм |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴



