Подарункова коробочка два серця Сердечкі
Дерев'яна коробка призначена для оформлення оригінального подарунка, композиції з фруктів, овочів, мила,солодощів. Виготовлено з високоякісного екологічного матеріалу, ДВП товщиною 3 мм,тому довго буде зберігати свій бездоганний вигляд. З її допомогою можна створити неймовірний гарний презент на день Святого Валентина, день народження, 8 березня, день матері, весілля, або інше свято.
Ширина 40 см. висота 24 см. глибина 10,5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Фігурна |
| Висота | 24 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴




Відправка з 10 квітня 2026