Ключниця на 4 гачки "Тут живе щастя"
Розмір: 21х17 см, на задній стінці є петельки для кріплення на стіну
Прекрасний подарунок на новосілля, нареченому або для себе
Розмір: 21х17 см, на задній стінці є петельки для кріплення на стіну
Прекрасний подарунок на новосілля, нареченому або для себе
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | ДВП |
| Місткість ключів | 4 шт. |
| Ширина ключниці | 210 мм |
| Висота ключниці | 170 мм |
| Стан | Новий |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Форма | Фігурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴


Відправка з 09 квітня 2026