Ключниця на 5 гачків "Щастя бути вдома"
Розмір 38х25 см, на задній стінці є петельки для кріплення на стіну
Прекрасний подарунок на новосілля, нареченому або для себе
Розмір 38х25 см, на задній стінці є петельки для кріплення на стіну
Прекрасний подарунок на новосілля, нареченому або для себе
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування ключниці | Універсальна |
| Матеріал | ДВП |
| Місткість ключів | 5 шт. |
| Комплектація настінним кріпленням | Ні |
| Ширина ключниці | 380 мм |
| Висота ключниці | 250 мм |
| Стан | Новий |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Форма | Фігурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴


