Ключниця на 5 гачків "Собака"
Розмір: 22х16х3 см, на задній стінці є петельки для кріплення на стіну
Прекрасний подарунок на новосілля, нареченому або для себе
Розмір: 22х16х3 см, на задній стінці є петельки для кріплення на стіну
Прекрасний подарунок на новосілля, нареченому або для себе
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | ДВП |
| Місткість ключів | 5 шт. |
| Ширина ключниці | 220 мм |
| Глибина ключниці | 30 мм |
| Висота ключниці | 160 мм |
| Стан | Новий |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Форма | Фігурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴





