Ключниця на 5 гачків "Любий дім"
Розмір: 25х31 см, на задній стінці є петельки для кріплення на стіну
Прекрасний подарунок на новосілля, нареченому або для себе
Розмір: 25х31 см, на задній стінці є петельки для кріплення на стіну
Прекрасний подарунок на новосілля, нареченому або для себе
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | ДВП |
| Місткість ключів | 5 шт. |
| Ширина ключниці | 310 мм |
| Висота ключниці | 250 мм |
| Стан | Новий |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Форма | Фігурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴



Відправка з 09 квітня 2026