Ключниця + скарбничка. 2 в 1 на 3 гачки
Розмір: 20х32 см, на задній стінці є петельки для кріплення на стіну
Прекрасний подарунок на новосілля, нареченому або для себе
Розмір: 20х32 см, на задній стінці є петельки для кріплення на стіну
Прекрасний подарунок на новосілля, нареченому або для себе
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | ДВП |
| Місткість ключів | 3 шт. |
| Ширина ключниці | 320 мм |
| Висота ключниці | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Форма | Фігурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴




