
Подарункова коробка "Мамуся З Днем народження"
250 ₴
- Під замовлення
- Код: 4826
Відправка з 09 квітня 2026+380 (66) 366-30-87
- +380 (97) 483-52-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коробочка біла "Мамуся З Днем народження"
Розмір :ширина - 23 см, висота - 15 см, глибина - 11 см
Розмір :ширина - 23 см, висота - 15 см, глибина - 11 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 230 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴



