
Коробочка для самостійного наповнення "Чоловік і супер тато" маленька
280 ₴
- Під замовлення
- Код: 3704
Відправка з 09 квітня 2026+380 (66) 366-30-87
- +380 (97) 483-52-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коробочка для самостійного наповнення "Чоловік і супер тато",
розмір 20х20 см, глибина 7,5 см,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | МДФ |
| Форма | Квадратна |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴



